Aktualnościstrona 9

Nowy trener kadry kobiet w futsalu
20 / 01 / 16

Wojciech Weiss został nowym trenerem reprezentacji Polski kobiet A w futsalu, która po roku przerwy wznawia swoją działalność. Decyzję podjęto na wtorkowym posiedzeniu zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Futsal kobiet: Zwycięstwo w ostatnim sekundach spotkania
27 / 02 / 14

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu pokonała na wyjeździe Czechy 3:2 w drugim towarzyskim spotkaniu rozegranym w Pardubicach. Decydującą bramkę strzałem w okienko w ostatnich sekundach spotkania zdobyła Justyna Maziarz.

Futsal kobiet: Dzisiaj Polska zagra z Czechami
26 / 02 / 14

Już dziś o godzinie 20:00 w Pardubicach odbędzie się mecz reprezentacji Polski kobiet w futsalu z drużyną Czech. Znamy już pierwszy skład podopiecznych trenera Piotra Siudzińskiego.

Kadra kobiet w futsalu na dwumecz z Czechami
08 / 02 / 14

Trener Piotr Siudziński powołał reprezentację kobiet A w futsalu na dwumecz z drużyną Czech. Spotkania odbędą się 26 i 27 lutego w czeskich Pardubicach o godzinie 20:00 i 17:30.

(Bez)Cenny sprawdzian w Nowosielcach
09 / 11 / 13

Podobieństwo do pierwszego meczu z Ukrainą w Krośnie można było znaleźć w piątek tylko w pięciu faulach po stronie Polek do osiemnastej minuty gry. Biało-czerwone rozegrały świetne zawody i pokonały w hali w Nowosielcach piątą drużynę świata 5:3!

Ukrainki nie dały się Polkom
07 / 11 / 13

W pierwszym spotkaniu dwumeczu, rozegranym w Krośnie, reprezentacja Polski przegrała z Ukrainą 3:5. Piąta drużyna świata wyraźnie przewyższała zespół budowany od 8 miesięcy.