Aktualności

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu ponownie pokonała Węgry
19 / 11 / 23

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu ponownie odniosła zwycięstwo z Węgrami. W drugim meczu biało-czerwone zwyciężyły 1:0, a jedynego gola strzeliła Agata Bała w 29. minucie. Dzień wcześniej Polki wygrały 2:0 po trafieniach Katarzyny Włodarczyk i Agaty Sobkowicz.

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu pokonała Węgry
18 / 11 / 23

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet w futsalu. W pierwszym meczu towarzyskiego spotkania biało-czerwone pokonały Węgierki 2:0, a bramki zdobyły Katarzyna Włodarczyk w 4. minucie oraz Agata Sobkowicz w 32. minucie. Rewanż odbędzie się 19 listopada o godzinie 16:30.

Powołania do reprezentacji Polski kobiet w futsalu na mecze z Węgrami
03 / 11 / 23

Na zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet w futsalu, które odbędzie się w dniach od 14.11.2023 r. do 20.11.2023 w Pruszkowie i Dunakeszi (Węgry), w ramach którego zostaną rozegrane dwa mecze towarzyskie z Węgrami (18 listopada o godzinie 18:00 oraz 19 listopada o godzinie 16:30), do kadry powołane zostały następujące zawodniczki:

[FUTSAL KOBIET] Powołania na zgrupowanie i towarzyskie mecze z Portugalią
10 / 10 / 23

Trener reprezentacji Polski kobiet w futsalu Wojciech Weiss ogłosił listę zawodniczek powołanych na październikowe zgrupowanie. W jego ramach Polki zagrają dwukrotnie towarzysko z Portugalią (24.10, 19:00; 25.10, 19:00, Guarda).

Powołania do reprezentacji Polski kobiet w futsalu na mecze towarzyskie
24 / 05 / 23

Na zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet w futsalu, które odbędzie się w dniach od 09.06.2023 r. do 20.06.2023 w Bielsku-Białej i Poreć (Chorwacja), w ramach którego zostanie rozegranych pięć meczów towarzyskich międzynarodowych, powołane zostały następujące zawodniczki:

Powołania do reprezentacji Polski kobiet w futsalu na mecze eliminacji mistrzostw Europy
29 / 09 / 22

Na zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet w futsalu, które odbędzie się w dniach od 12.10.2022 r. do 23.10.2021 w Poznaniu, w ramach którego zostaną rozegrane mecze eliminacyjne do mistrzostw Europy kobiet w futsalu: Chorwacja – Polska 19.10.2021 r. (g. 16:00), Polska – Holandia 20.10.2022 (g. 19:00) oraz Polska – Ukraina 22.10.2022 r. (godz. 19:00), powołane zostały następujące zawodniczki: