Aktualnościstrona 6

U-21: Remis z Łotwą. Trafienie Bartłomieja Kłudki
27 / 09 / 22

W drugim towarzyskim spotkaniu pod wodzą szkoleniowca Michała Probierza reprezentacja Polski zremisowała z Łotwą w Suwałkach 1:1. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy rezultat, a trafienia padały po zmianie stron. Najpierw w 58. minucie prowadzenie objęli przyjezdni po trafieniu Kristiansa Kauselisa, a przed porażką w 71. minucie biało-czerwonych uratował defensor Bartłomiej Kłudka. Wcześniej polski zespół poniósł porażkę z Grecją 0:1 w Białymstoku.

U-21: Biało-czerwoni ponieśli porażkę z Grecją
23 / 09 / 22

W pierwszym meczu prowadzonym przez trenera Michała Probierza reprezentacja Polski do lat 21 przegrała z Grecją w Białymstoku 0:1. Bramkę dla przeciwnika zaraz po zmianie stron w 49. minucie zdobył Michalis Kossidis. W kolejnym spotkaniu towarzyskim biało-czerwoni zagrają z Łotwą w Suwałkach.

U-21: Dodatkowe powołanie na mecze z Grecją i Łotwą
16 / 09 / 22

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Michał Probierz poinformował o dodatkowym powołaniu na zgrupowanie oraz towarzyskie mecze z Grecją i Łotwą. Weźmie w nich udział Bartłomiej Kłudka (Zagłębie Lubin).

U-21: Powołania na towarzyskie mecze z Grecją i Łotwą
12 / 09 / 22

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Michał Probierz ogłosił pełną listę zawodników powołanych na zgrupowanie i mecze towarzyskie z Grecją i Łotwą. Biało-czerwoni zagrają z Grekami 23 września o godz. 16:30 w Białymstoku, natomiast z Łotyszami zmierzą się 27 września o godz. 17:30 w Suwałkach.

Trwa sprzedaż biletów na wrześniowe mecze reprezentacji Polski U-21
07 / 09 / 22

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że trwa sprzedaż biletów na wrześniowe mecze reprezentacji Polski U-21. Biało-czerwoni zmierzą się z Grecją oraz Łotwą.