Aktualnościstrona 5

U-18: Reprezentacja Polski zwycięska w turnieju we Francji!
25 / 09 / 22

Reprezentacja Polski U-18, której trenerem jest Wojciech Kobeszko, zmierzyła się z Francją w swoim ostatnim meczu turnieju w Limoges. Spotkanie zostało przerwane w 77. minucie przy stanie 3:2 dla biało-czerwonych i zostało zweryfikowane jako walkower dla Polski, która wygrała cały turniej. – Turniej w Limoges był rozgrywany zgodnie z przepisami Francuskiego Związku Piłki Nożnej. Nasi rywale otrzymali cztery czerwone kartki i ich drużyna została zdekompletowana. Oznacza to walkower na korzyść Polski – wyjaśnił Maciej Chorążyk, kierownik reprezentacji U-18.

U-18: Powołania na mecze ze Szkocją, Estonią i Francją
02 / 09 / 22

Trener reprezentacji Polski U-18 Wojciech Kobeszko powołał 22 zawodników na zgrupowanie selekcyjne i mecze Limoges Tournament ze Szkocją (21.09.2022, godz. 16:00), Estonią (23.09.2022, godz. 16:00) i Francją (25.09.2022, godz. 15:15).

U-18: Powołania na zgrupowanie reprezentacji Polski w Rącznej
03 / 03 / 22

Na zgrupowanie reprezentacji Polski U-18 (2004), które odbędzie się w dniach od 08.03.2022 r. do 09.03.2022 r. w Rącznej powołani zostali następujący zawodnicy:

U-18: Polska wygrała ze Słowacją
12 / 02 / 19

Reprezentacja Polski do lat 18 w trzecim meczu La Manga Cup pokonała rówieśników ze Słowacji 1:0. Zwycięską bramkę dla biało-czerwonych w pierwszej połowie zdobył Bartosz Bida.

U-18: Remis Polski z Norwegią
10 / 02 / 19

W drugim meczu turnieju La Manga Cup reprezentacja Polski do lat 18 bezbramkowo zremisowała z Norwegią. W pierwszym spotkaniu tych rozgrywek Polacy ulegli Portugalii 1:4. 12 lutego biało-czerwoni zmierzą się ze Słowacją.

U-18: Polacy przegrali z Portugalczykami
08 / 02 / 19

Reprezentacja Polski do lat 18 poniosła porażkę w pierwszym meczu turnieju La Manga Cup z Portugalią 1:4. Honorowe trafienie dla biało-czerwonych po zmianie stron zanotował Javier Hyjek. Następny mecz Polacy zagrają z Norwegią (10 lutego o godzinie 18:00).