Aktualnościstrona 188

Konferencja po meczu ze Szkocją
06 / 03 / 14

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej selekcjonera Adama Nawałki po towarzyskim spotkaniu reprezentacji Polski ze Szkocją. Gola dla podopiecznych trenera Gordona Strachana strzelił w 77. minucie Scott Brown.

Polacy przegrali ze Szkocją
05 / 03 / 14

Reprezentacja Polski przegrała w spotkaniu towarzyskim ze Szkocją 0:1. Gola dla podopiecznych trenera Gordona Strachana strzelił w 77. minucie Scott Brown. Mecz odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Konferencja prasowa przed meczem ze Szkocją
04 / 03 / 14

Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, podczas której zaprezentowano nowe stroje reprezentacji Polski. Wzięli w niej udział selekcjoner Adam Nawałka, lekarz kadry Jacek Jaroszewski oraz reprezentanci – Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek.

Prosto z kadry: Rozmowa z Kubą Błaszczykowskim
03 / 03 / 14

Na zgrupowaniu reprezentacji Polski pojawił się kontuzjowany kapitan naszej kadry Kuba Błaszczykowski, który podziękował za Wasze filmiki, opowiedział o swojej kontuzji i ocenił losowanie grup eliminacji Euro 2016.

Robert Lewandowski po badaniach

Robert Lewandowski, który nie wziął udziału w porannym treningu reprezentacji, jest już po badaniach klinicznych i diagnostycznych.

Zaczynamy zgrupowanie przed meczem ze Szkocją

Reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do towarzyskiego meczu ze Szkocją. Nasza kamera obserwowała pierwszy dzień zgrupowania podopiecznych selekcjonera Adama Nawałki. Zapraszamy do obejrzenia materiału!