01 / 04 / 14

Dwudziestokrotny reprezentant Polski, Kazimierz Węgrzyn, został mianowany nowym trenerem od przygotowania fizycznego w sztabie szkoleniowym Adama Nawałki. Ze względu na zobowiązania kontraktowe wobec aktualnego pracodawcy, ekspert stacji NC+, rozpocznie swoją pracę dopiero po zakończeniu obecnego sezonu ekstraklasy.

Raport kadrowicza: Polanski nadal imponuje formą
31 / 03 / 14

Zapraszamy do przeczytania raportu z meczów zawodników reprezentacji Polski występujących za granicą. Przyjrzeliśmy się graczom, którzy byli powołani na towarzyskie spotkanie ze Szkocją. Na uwagę zasługuje świetna forma Eugena Polanskiego, który zdobywał gole w dwóch ostatnich kolejkach w Bundeslidze. W tym tygodniu jego Hoffenheim przerwało serię 19 z rzędu ligowych zwycięstw Bayernu Monachium, remisując z nowym mistrzem Niemiec 3:3.

„OKO NA KADROWICZA” - czas na ocenę Glika
26 / 03 / 14

#OkoNaKadrowicza – to cykl, w którym bierzemy pod obserwację grę zawodników reprezentacji Polski. We wtorek przyjrzeliśmy się postawie Kamila Glika, którego Torino przegrało na wyjeździe z AS Roma 1:2. Zwycięska bramka dla rzymian padła w 91. minucie spotkania. Czas na Wasze komentarze, a także ocenę Tomasza Lipińskiego, który komentował mecz na antenie Canalu Plus Sport.

„OKO NA KADROWICZA” - dobry występ Glika, ale Romy nie zatrzymał
25 / 03 / 14

#OkoNaKadrowicza – to cykl, w którym bierzemy pod obserwację grę zawodników reprezentacji Polski. Dziś przyjrzeliśmy się postawie Kamila Glika, którego Torino przegrało na wyjeździe z AS Roma 1:2. Zwycięska bramka dla Rzymian padła w 91. minucie spotkania.

Weekend Polaków w zagranicznych ligach
24 / 03 / 14

Zapraszamy do przeczytania raportu z meczów zawodników reprezentacji Polski występujących za granicą. Przyjrzeliśmy się graczom, którzy byli powołani na towarzyskie spotkanie ze Szkocją.

„OKO NA KADROWICZA” – Czas na Wasze komentarze

W sobotę, w pierwszym odcinku #OkoNaKadrowicza, naszego nowego cyklu, obserwowaliśmy bramkarza reprezentacji Polski, Wojciecha Szczęsnego, który mierzył się na Stamford Bridge, w najstarszych derbach Londynu, z Chelsea. Jego Arsenal przegrał 0:6. Cykl #OkoNaKadrowicza tworzycie również Wy. Oto wybrane opinie z Twittera i Facebooka na temat ostatniego występu Wojciecha Szczęsnego. Kolejnym kadrowiczem oglądanym przez nas w środku tygodnia będzie…bądźcie czujni, a niebawem się dowiecie!