ReprezentacjeReprezentacja A AktualnościEl. ME 2016: Irlandia ratuje remis w ostatnich minutach Powrót

El. ME 2016: Irlandia ratuje remis w ostatnich minutach

29 / 03 / 15 Autor: PZPN

Reprezentacja Polski zremisowała w Dublinie z Irlandią 1:1 w piątym meczu eliminacji mistrzostw Europy Francja 2016. Bramkę dla reprezentacji Polski w 26. minucie spotkania zdobył Sławomir Peszko. W samej końcówce meczu wyrównał Shane Long.

Irlandia – Polska 1:1 (0:1) – 29 marca 2015 r., AVIVA Stadium

Bramki: Sławomir Peszko 26’, Shane Long 90'

Żółte kartki: Wes Hoolahan, John O’Shea, Seamaus Coleman, Marc Wilson, James McCarthy – Kamil Glik, Łukasz Szukała, Sławomir Peszko.

Skład Polska: Łukasz Fabiański – Paweł Olkowski, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak – Tomasz Jodłowiec, Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus, Sławomir Peszko (Michał Kucharczyk 88’) – Arkadiusz Milik (Sebastian Mila 83’), Robert Lewandowski.

Skład Irlandia: Shay Given, Seamus Coleman, John O'Shea, Marc Wilson, Robbie Brady, Glenn Whelan (Shane Long 83’), James McCarthy, Aiden McGeady (James McClean 68’), Wes Hoolahan, Robbie Keane, Jon Walters.