Aktualnościstrona 154

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz ze Szkocją!
08 / 10 / 15

Już o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zagra w meczu eliminacji mistrzostw Europy 2016. Biało-czerwoni zmierzą się na Hampden Park ze Szkocją. Znamy już pierwszą jedenastkę drużyny selekcjonera Adama Nawałki!

Powołania z polskich klubów na mecze ze Szkocją i Irlandią
02 / 10 / 15

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka powołał zawodników z polskich klubów na mecze eliminacji mistrzostw Europy 2016 ze Szkocją (8 października 2015, godzina 20:45, Glasgow) oraz z Irlandią (11 października 2015, godzina 20:45, Stadion Narodowy w Warszawie). Wcześniej zostały wysłane nominacje do piłkarzy z klubów zagranicznych.

Robert Lewandowski strzelił gole nr 100 i 101 w Bundeslidze!
26 / 09 / 15

Robert Lewandowski strzelił gole numer 100 i 101 w Bundeslidze. Polak w 51. minucie pokonał bramkarza Mainz 05 i wyprowadził swój zespół na prowadzenie! Potem w 63. minucie podwyższył wynik na 2:0 Brawo "Lewy"! Gratulujemy!

Zbigniew Boniek: Szkocja i Irlandia już powinny się bać! Lewandowski jest napastnikiem kompletnym
23 / 09 / 15

O wielkim wyczynie Roberta Lewandowskiego w meczu z Wolfsburgiem mówi dziś cały świat. Występ kapitana reprezentacji Polski ocenił również Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, który po raz drugi oddał „Lewemu” tytuł Piękności Nocy.

Powrót Króla – pięć goli Lewandowskiego w zaledwie dziewięć minut!
22 / 09 / 15

To był po prostu jego wieczór! Jego spektakl! Robert Lewandowski w drugiej połowie szlagieru Bundesligi z Wolfsburgiem wrócił po kontuzji do składu Bayernu Monachium. Zespół Pepa Guardioli przegrywał 0:1, ale hiszpański szkoleniowiec doskonale wiedział, co robi. Posłał do boju Lewandowskiego, a ten zagrał magicznie. Zdobył aż pięć pięknych bramek i to w zaledwie dziewięć minut! Bayern wygrał z wicemistrzem Niemiec 5:1! Reprezentant Polski ma już na koncie osiem bramek w obecnym sezonie Bundesligi. Do tego dołożył asystę. Statystyki „Lewego” są wręcz imponujące!

Zagraniczne powołania na mecze ze Szkocją i Irlandią
18 / 09 / 15

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka podał listę powołanych zawodników z zagranicznych klubów na mecze eliminacji mistrzostw Europy 2016 ze Szkocją (8 października 2015, godzina 20:45, Glasgow) oraz z Irlandią (11 października 2015, godzina 20:45, Stadion Narodowy w Warszawie).