Aktualnościstrona 68

Szczęśliwy Kraków! Milik załatwił Grecję
20 / 11 / 13

Reprezentacja Polski do lat 21 pokonała dziś w Krakowie Grecję 3:1 i znacznie przybliżyła się do awansu na mistrzostwa Europy 2015. Wszystkie bramki dla polskiego zespołu zdobył Arkadiusz Milik. Honorowym trafieniem dla gości odpowiedział Nikos Karelis. W 90. minucie Grecy nie wykorzystali rzutu karnego.

Przygotowaliśmy dla Państwa skrót meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy 2015 pomiędzy Polską a Grecją. Najciekawsze akcje specjalnie dla nas skomentowali bohaterowie wieczoru.

Konferencja trenerów Dorny i Tsanasa
19 / 11 / 13

W poniedziałek na stadionie Cracovii odbyła się konferencja prasowa przed meczem eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy 2015 Polska - Grecja. Trenerzy Marcin Dorna i Kostas Tsanas opowiedzieli o celach obu drużyn i omówili najsilniejsze strony rywala.

Skład na mecz z Grecją

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21, Marcin Dorna, podał skład na mecz z Grecją, który rozpocznie się na stadionie Cracovii o godzinie 17:30. Poza osiemnastką meczową znalazł się chory Karol Linetty.