Aktualnościstrona 34

[UEFA EURO U21] Znamy wszystkich półfinalistów rozgrywek
24 / 06 / 17

Za nami ostatnie rozstrzygnięcia w fazie grupowej turnieju UEFA EURO U21. Z grupy C awans zapewniły sobie zespoły Włoch i Niemiec. Wcześniej udział w półfinale przypieczętowali zwycięzcy grup A i B, czyli kolejno Anglia oraz Hiszpania.

Reprezentacja Polski U21 zakończyła zgrupowanie
23 / 06 / 17

Reprezentacja Polski do lat 21 trzecim meczem fazy grupowej UEFA EURO U21 z Anglią zakończyła udział w młodzieżowych mistrzostwach Europy. Tuż po czwartkowym spotkaniu dobiegło końca również zgrupowanie biało-czerwonych. Swoją działalność zakończyło też Biuro Prasowe Reprezentacji Polski U-21 w Kielcach. Kibicom dziękujemy za wspaniały doping, a pozostałym uczestnikom UEFA EURO U21 życzymy powodzenia! Łączy nas piłka.

Polska przegrywa z Anglią i żegna się z UEFA EURO U21
22 / 06 / 17

W trzecim meczu grupowym na Mistrzostwach Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 reprezentacja Polski przegrała 0:3 z Anglią. Gole dla rywali strzelili Demarai Gray, Jacob Murphy oraz Lewis Baker. Tym samym biało-czerwoni zakończyli zmagania w Turnieju.

Zmiana godziny treningu reprezentacji Polski U21
20 / 06 / 17

Nie o godzinie 11:00, a o 11:30 na treningowym boisku Stadionu Lublin odbędzie się ostatni trening reprezentacji Polski do lat 21 w Lublinie. W zajęciach wezmą udział tylko zawodnicy, którzy nie grali w meczu UEFA EURO U21 ze Szwecją. Ci odbędą trening regeneracyjny na siłowni. Pierwszy kwadrans zajęć na boisku będzie otwarty dla mediów. Z kolei po treningu zaplanowane jest 15 minut w strefie Mixed Zone dla dziennikarzy.

[UEFA EURO U21] Polska remisuje z obrońcą tytułu
19 / 06 / 17

Reprezentacja Polski do lat 21 w drugim meczu fazy grupowej turnieju finałowego UEFA EURO U21 2017 zremisowała z obrońcą tytułu, reprezentacją Szwecji 2:2. Prowadzenie biało-czerwonym dał Łukasz Moneta, jednak jeszcze przed przerwą Szwedzi zdołali wyjść na prowadzenie po trafieniach Carlosa Strandberga i Jacoba Larssona. Wynik meczu ustalił strzałem z rzutu karnego w ostatniej minucie spotkania Dawid Kownacki.

Krystian Bielik: Przepraszam trenera i kolegów z drużyny
17 / 06 / 17

Zawodnik reprezentacji Polski do lat 21, Krystian Bielik, wydał oświadczenie w związku z wypowiedziami, jakich udzielił w strefie Mixed Zone po piątkowym meczu UEFA EURO U21 ze Słowacją na Stadionie Lublin.