Aktualnościstrona 39

Porażka kadry U-16 na zakończenie turnieju w Słowenii
24 / 06 / 14

Reprezentacja Polski do lat 16 przegrała ze Słowenią 0:1 w ostatnim meczu turnieju UEFA Development. Podopieczni Roberta Wójcika wygrali dwa poprzednie spotkania z Ukrainą (2:1) oraz Węgrami (1:0).

U-16: Wygrana z Węgrami w doliczonym czasie gry
22 / 06 / 14

Reprezentacja Polski do lat 16 pokonała Węgry 1:0 w swoim drugim meczu podczas Międzynarodowego Turnieju UEFA Development U-16. Decydującą bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Mateusz Hołownia.

U-16: wyjściowy skład na węgry

Znamy już skład reprezentacji Polski do lat 16 na drugi mecz Międzynarodowego Turnieju UEFA Development U-16, który odbywa się na Słowenii. Rywalem podopiecznych trenera Roberta Wójcika będzie drużyna Węgier.

Kadra trenera Wójcika pokonała Ukrainę
21 / 06 / 14

Reprezentacja Polski do lat 16 wygrała 2:1 z Ukrainą w swoim pierwszym meczu Międzynarodowego Turnieju UEFA Development U-16, który odbywa się na Słowenii. Bramki dla drużyny trenera Roberta Wójcika zdobyli Ernest Dzięcioł (29. minuta) i Patryk Jarantowicz (75. minuta). Bramkę dla Ukraińców zdobył Ivan Henel (83. minuta).

U-16: Czarnowski za Karbowskiego
17 / 06 / 14

W związku z kontuzją Krystiana Karbowskiego, na międzynarodowej turniej UEFA Development U-16, który odbędzie się na Słowenii, dodatkowo został powołany Patryk Czarnowski.

U-16: Kacper Wojdak dodatkowo powołany na turniej UEFA Development
16 / 06 / 14

Kacper Wojdak z Lecha Poznań został powołany na konsultację szkoleniową w Bielsku-Białej oraz turniej UEFA Development, który odbędzie się 21-24 czerwca 2014 na Słowenii. Przeciwnikami biało-czerwonych będą Ukrainą, Węgrami i Słowenią.