Aktualnościstrona 29

U-16: Polska wygrała z Danią na zakończenie turnieju UEFA Development
22 / 05 / 16

Reprezentacja Polski do lat 16 wygrała w ostatnim meczu turnieju UEFA Development z Danią 1:0 i zajęła pierwsze miejsce w tych rozgrywkach. Bramkę na wagę zwycięstwa w 68. minucie zdobył Hubert Sobol.

U-16: Polska przegrała ze Szwajcarią po rzutach karnych
20 / 05 / 16

Reprezentacja Polski do lat 16 przegrała z rówieśnikami ze Szwajcarii po rzutach karnych w drugim meczu turnieju UEFA Development. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, a bramkę dla biało-czerwonych w 4. minucie zdobył Patryk Zaucha. Samobójcze trafienie na 10 minut przed końcem meczu zaliczył Jakub Borowiak. W ostatnim spotkaniu, 22 maja podopieczni Roberta Wójcika zmierzą się z Danią.

U-16: Polska wygrała z Białorusią
18 / 05 / 16

Reprezentacja Polski do lat 16 wygrała 3:1 z Białorusią w pierwszym meczu turnieju UEFA Development, który rozgrywany jest w Polsce. Gole dla biało-czerwonych strzelili Kacper Wełniak (dwie) oraz Michał Skóraś.

U-16: Powołania na turniej UEFA Development
29 / 04 / 16

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Robert Wójcik podał listę zawodników powołanych na turniej UEFA Development, w trakcie którego zostaną rozegrane następujące mecze: Polska – Białoruś (18 maja o godzinie 13:00), Polska – Szwajcaria (20 maja o godzinie 17:00) oraz Polska – Dania (22 maja o godzinie 11:00).

U-16: Druga wygrana z Uzbekistanem
15 / 04 / 16

Reprezentacja Polski do lat 16 wygrała 1:0 z Uzbekistanem w drugim meczu towarzyskim rozegranym w Taszkiencie. W pierwszym meczu biało-czerwoni zwyciężyli 2:1.

U-16: Polska wygrała z Uzbekistanem
13 / 04 / 16

Reprezentacja Polski wygrała 2:1 z Uzbekistanem w towarzyskim meczu rozegranym w Taszkiencie. W piątek odbędzie się rewanżowe spotkanie między tymi zespołami. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Mateusz Praszelik oraz Bartłomiej Kukułowicz.