Aktualnościstrona 144

Kadra wylądowała w Nicei! Teraz czas na oficjalny trening!
11 / 06 / 16

O godzinie 13:15 reprezentacja Polski wylądowała w porcie lotniczym Nicea Lazurowe Wybrzeże. Biało-czerwoni są już w Nicei na dzień przed meczem z Irlandią Północną, by odbyć oficjalny trening przed pierwszym spotkaniem EURO 2016.

ROBERT LEWANDOWSKI: NIE WYDAJE MI SIĘ, ŻEBY REPREZENTACJA BYŁA ODE MNIE UZALEŻNIONA
07 / 06 / 16

Na pierwszej konferencji prasowej reprezentacji Polski z dziennikarzami spotkali się selekcjoner Adam Nawałka i kapitan drużyny – Robert Lewandowski. – To, że nie zagrałem we wczorajszym meczu z Litwą, może mi tylko pomóc. Nabiorę świeżości i chęci do gry, aby wrócić pełną parą – powiedział „Lewy”.

Remis z Litwą w ostatnim sprawdzianie przed EURO 2016
06 / 06 / 16

Reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała z Litwą w ostatnim sprawdzianie przed EURO 2016. Biało-czerwoni stworzyli wiele szans, jednak rywale dzielnie bronili dostępu do bramki Emilijusa Zubasa. 7 czerwca drużyna Adama Nawałki uda się do Francji i zakwateruje w bazie w La Baule.

Polska przegrała z Holandią. Nasi walczyli do końca
01 / 06 / 16

Reprezentacja Polski przegrała z Holandią 1:2 na Stadionie Energa w Gdańsku. Pierwszy gol dla naszych rywali padł w 33. minucie, kiedy prowadzenie swojemu zespołowi dał Vincent Janssen. Tuż po upływie pierwszego kwadransa po zmianie stron wynik wyrównał Artur Jędrzejczyk. W 75. minucie Holendrzy strzelili drugiego gola i pokonali Polaków. Autorem zwycięskiej bramki był Georginio Wijnaldum. 6 czerwca kadrowiczów Adama Nawałki czeka ostatni sprawdzian przed EURO 2016. Biało-czerwoni zagrają w Krakowie z Litwą.

Adam Nawałka podał kadrę na EURO 2016
30 / 05 / 16

Selekcjoner Adam Nawałka ogłosił 23-osobowy skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy 2016 we Francji.

Dziś poznamy ostateczną kadrę na EURO 2016. Kontuzja wykluczyła Rybusa

Dziś o godzinie 21:00 selekcjoner Adam Nawałka ogłosi 23-osobowy skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy. Maciej Rybus koło południa sam poinformował, że z powodu kontuzji nie pojedzie do Francji.