Aktualnościstrona 20

U-21: Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Łotwą
20 / 02 / 20

Informujemy, że uruchomiona została sprzedaż biletów na mecz eliminacji mistrzostw Europy U-21, w którym zespół prowadzony przez trenera Czesława Michniewicza zagra z Łotwą. Spotkanie odbędzie się 27 marca o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

U-21: Szybki cios zadecydował. Polacy przegrali z Czarnogórą
18 / 11 / 19

Bramka zdobyta już w drugiej minucie spotkania okazała się decydująca. Reprezentacja Polski do lat 21 w ostatnim meczu w tym roku uległa w towarzyskiej potyczce Czarnogórze 0:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Balsa Sekulić, a rzut karny obronił debiutujący w młodzieżowej kadrze narodowej Karol Niemczycki.

U-21: Daniel Ściślak opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski
13 / 11 / 19

Występujący na co dzień w Górniku Zabrze Daniel Ściślak opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21. Pomocnik młodzieżowej kadry narodowej nie wystąpi w starciach z Bułgarią i Czarnogórą z powodu częściowego pęknięcia łąkotki.

U-21: Powołania na mecze z Bułgarią i Czarnogórą
05 / 11 / 19

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz ogłosił listę zawodników powołanych na listopadowe zgrupowanie. Biało-czerwoni zagrają w kwalifikacjach mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 z Bułgarią (15 listopada, godz. 17:00 czasu polskiego, Sofia) oraz towarzysko z Czarnogórą (18 listopada, godz. 15:00, Podgorica).

U-21: Zagraniczne powołania na mecze z Bułgarią i Czarnogórą
28 / 10 / 19

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz ogłosił listę zawodników z klubów zagranicznych powołanych na mecz kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 z Bułgarią (15 listopada, Sofia) oraz towarzyskie spotkanie z Czarnogórą (18 listopada, Podgorica).

U-21: Serbowie pokonani. Duży krok Polaków w kierunku mistrzostw Europy
15 / 10 / 19

Reprezentacja Polski do lat 21 znakomicie spisała się w czwartym meczu eliminacji mistrzostw Europy. W Łodzi na stadionie Widzewa biało-czerwoni pokonali Serbię, a decydującą bramkę w drugiej połowie zdobył Mateusz Bogusz. Piłkarze trenera Czesława Michniewicza z dziesięcioma punktami są liderem grupy piątej.