Aktualnościstrona 36

U-20: Remis z Portugalią w La Mandze
08 / 02 / 14

Reprezentacja Polski do lat 20 zremisowała z Portugalią 1:1 w drugim meczu turnieju w La Mandze. Gola dla biało-czerwonych strzelił w 81. minucie Dariusz Formella. Na zakończenie turnieju w Hiszpanii Polacy zmierzą się z Danią 10 lutego o godzinie 13:00.

Stępiński: Z Portugalią w całkowicie innym składzie
07 / 02 / 14

W pierwszym spotkaniu turnieju w La Mandze reprezentacja Polski do lat 20 wygrała z drużyną Norwegii 1:0. – Przyjechaliśmy skupić się na selekcji piłkarzy, a oni sprawili nam psikusa i pokonali mocnych rywali – opowiada trener Miłosz Stępiński, który w Hiszpanii pełni rolę pierwszego szkoleniowca kadry U-20.

Polska pokonała Norwegię w La Mandze
06 / 02 / 14

Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała rówieśników z Norwegii 1:0 w pierwszym meczu turnieju w hiszpańskiej La Mandze. Bramkę dla biało-czerwonych zdobył Jakub Arak w 86. minucie. Kolejne spotkanie Polacy rozegrają z Portugalią 8 lutego o godzinie 13:00.

U-20: Bednarek za Klemenza