Aktualnościstrona 15

U-18: Powołania na dwumecz z Finlandią
16 / 09 / 16

Trener reprezentacji Polski do lat 18 Rafał Janas podał listę zawodników, którzy zostali powołani na dwumecz z Finlandią. Spotkania zostaną rozegrane 8 października o godzinie 15:00 oraz 10 października o godzinie 18:00.

U-18: Polska przegrała z Rumunią
05 / 09 / 16

Reprezentacja Polski do lat 18 w ostatnim meczu Turnieju Czterech Narodów przegrała z Rumunią 0:1. Biało-czerwoni w trzech meczach zgromadzili na swoim koncie jeden punkt.

U-18: Polska przegrała ze Szwecją
03 / 09 / 16

Reprezentacja Polski U-18 przegrała w swoim drugim meczu Turnieju Czterech Narodów ze Szwecją 2:4. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Dawid Kurminowski i Marco Drawz.

U-18: Polska zremisowała z Norwegią
01 / 09 / 16

Reprezentacja Polski do lat 18 zremisowała w czwartkowym meczu Turnieju Czterech Narodów z Norwegią 1:1. Norwegowie prowadzenie objęli kilka minut po przerwie, wyrównał w doliczonym czasie gry Tymoteusz Puchacz.

U-18: Dodatkowe powołanie na Turniej Czterech Narodów
31 / 08 / 16

W miejsce kontuzjowanego Mikołaja Kwietniewskiego (Fulham FC) do reprezentacji Polski do lat 18 powołany został Mateusz Bondarenko (Legia Warszawa). Biało-czerwoni w ramach Turnieju Czterech Narodów rozegrają mecze z Norwegią, Szwecją i Rumunią.

U-18: Powołania na turniej Czterech Narodów
12 / 08 / 16

Trener Rafał Janas podał listę zawodników, którzy zostali powołani na towarzyski turniej Czterech Narodów w Szwecji. Reprezentacja Polski do lat 18 w dniu 1 września zagra z Norwegią, 3 września ze Szwecją i 5 września z Rumunią.