Aktualnościstrona 2

Skuteczniejsi Austriacy. Polacy ponieśli drugą porażkę na mistrzostwach Europy
21 / 06 / 24

Reprezentacja Polski przegrała drugi mecz na mistrzostwach Europy w Niemczech. Biało-czerwoni jako pierwsi stracili gola po trafieniu Gernota Traunera, ale jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Krzysztof Piątek. Niestety po zmianie stron strzelali już tylko nasi rywale. W 66. minucie na listę strzelców wpisał się Christoph Baumgartner, a w 78. minucie Wojciecha Szczęsnego z rzutu karnego pokonał Marko Arnautović.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Austrią

Selekcjoner reprezentacji Michał Probierz przedstawił wyjściowy skład na drugi mecz mistrzostw Europy z Austrią. Pierwszy gwizdek arbitra na Stadionie Olimpijskim w Berlinie zabrzmi o godzinie 18:00.

Michał Probierz: Wierzę, że wszyscy pokażemy charakter
20 / 06 / 24

Berlin to kolejne miejsce, w którym reprezentacja Polski rozegra mecz na mistrzostwach Europy. W drugim spotkaniu biało-czerwoni zmierzą się z Austriakami. Nasi rywale są w takiej samej sytuacji i starcie w stolicy Niemiec będzie niezwykle istotne, jeśli chodzi o układ tabeli i ewentualne wyjście z grupy. – Wierzę, że w Berlinie wszyscy pokażemy charakter. Przed mistrzostwami Europy jechaliśmy na skazanie i nikt w nas nie wierzył. Teraz powoli pokazujemy, że możemy jednak coś zrobić – powiedział dzień przed meczem selekcjoner naszej drużyny narodowej Michał Probierz.

Poczuj emocje Euro 2024 w Hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw!

Kibicujesz reprezentacji Polski? Nie przegap ani jednej minuty meczu! Zapraszamy do Hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw, gdzie w Restauracji Garden stworzono wyjątkową Strefę Kibica. Z myślą o fanach drużyny narodowej przygotowano również specjalne menu dań i napojów, a także strefę kibicowską na tarasie.

Raport medyczny po meczu z Holandią
17 / 06 / 24

Reprezentacja Polski w pierwszym meczu fazy grupowej mistrzostw Europy przegrała z Holandią 1:2. Przedstawiamy raport medyczny lekarza kadry narodowej Jacka Jaroszewskiego po tym spotkaniu.

Michał Probierz: Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa
16 / 06 / 24

Niestety, mimo objęcia prowadzenia w pierwszym meczu na mistrzostwach Europy, biało-czerwoni ponieśli porażkę z Holendrami 1:2. W pierwszej połowie wynik otworzył Adam Buksa po uderzeniu głową, jednak rywale jeszcze przed zejściem do szatni doprowadzili do wyrównania. Polacy walczyli i byli bliscy remisu, ale ostateczny cios zadała drużyna „Oranje”. Zwycięskiego gola strzelił Wout Weghorst. – Chciałbym podziękować naszym kibicom, którzy nas wspierali. Bardzo żałujemy, że w końcówce nie udało się nam zdobyć wyrównującej bramki – powiedział po meczu selekcjoner Michał Probierz.