Aktualnościstrona 322
![[ELIMINACJE] Rywalizacja w grupach rozstrzygnięta. Znamy 10 uczestników turnieju!](/public/system/images/articles/5118/8120-mini-1.jpg?ts=4b4c9ef3d01064fffdfec896c34c84eb)
[ELIMINACJE] Rywalizacja w grupach rozstrzygnięta. Znamy 10 uczestników turnieju!
Portugalia, Dania, Anglia, Słowacja, Niemcy, Szwecja, Czechy, Włochy oraz Macedonia to zwycięzcy 9 grup eliminacyjnych, którzy uzyskali bezpośredni awans do Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2017. Polska, jako gospodarz turnieju, udział w turnieju ma zapewniony. Oznacza to, że znamy już 10 uczestników przyszłorocznego czempionatu!

Adam Nawałka: Mamy kompletny pomysł na spotkanie z Armenią
– Bardzo żałujemy, że nie ma z nami Łukasza Piszczka i Arka Milika. Są to bardzo ważni zawodnicy dla naszej drużyny. Tak to jest w piłce, trzeba być na to przygotowanym. Stąd między innymi następni zawodnicy otrzymają swoją szansę, żeby w tym bardzo ważnym meczu zagrać. Jutro po rozruchu przedmeczowym będzie ostateczna decyzja, co do składu – powiedział na oficjalnej przedmeczowej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka.

Zbigniew Boniek: Po dłuższej przerwie wracamy na magiczny PGE Narodowy
Po dłuższej przerwie wracamy do domu, czyli na magiczny PGE Narodowy. Każdy z Was pamięta zapewne wspaniałe chwile i wielkie emocje z poprzednich eliminacji mistrzostw Europy 2016, kiedy na tym stadionie pokonaliśmy Niemców, Gruzję, Gibraltar czy Irlandię. Wszyscy wierzymy w to, że tegoroczna jesień również będzie biało-czerwona.

Komunikat Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN
W dniu 7 października obradowała Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN, która podjęła następujące decyzje:

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej PZPN
Komisja Dyscyplinarna PZPN podjęła następującą decyzję:

Asystent Kibica na mecz Polska - Dania
8 października 2016 roku o godzinie 20:45 na Stadionie PGE Narodowy odbędzie się drugi mecz eliminacji mistrzostw świata, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z Danią. Zapraszamy do zapoznania się z Asystentem Kibica, specjalnie przygotowanym na październikowe spotkanie.