ReprezentacjeReprezentacje młodzieżoweReprezentacja U-15AktualnościU-15: Kolejna wygrana biało-czerwonych z Irlandią Północną Powrót

AktualnościReprezentacja młodzieżowa U-15

U-15: Kolejna wygrana biało-czerwonych z Irlandią Północną

24 / 08 / 23 Autor: PZPN

Reprezentacja Polski do lat 15 wygrała drugi mecz towarzyski z Irlandią Północną rezultatem 6:2. Do przerwy biało-czerwoni prowadzili już różnicą pięciu bramek. Wynik otworzył Maciej Kucharski, gola strzelił Kacper Cecuła, bramkę zdobył także Bartosz Okólski. Czwarte trafienie zanotował Bartosz Walendzik i przed zejściem do szatni ponownie trafił Maciej Kucharski. Po przerwie szóstego gola dla Polaków zaliczył Adam Hańcko.  W pierwszym spotkaniu Polacy wygrali z rówieśnikami z Irlandii Północnej 7:0.

24 sierpnia 2023, Coleraine

Irlandia Północna – Polska 2:6 (5:0)

Bramki: Calum Anderson 46, Joel Kerr 69 – Maciej Kucharski 10, 31, Kacper Cecuła 16, Bartosz Okólski 18, Bartosz Walendzik 19, Adam Hańćko 59

Polska: 1. Tomasz Pytlak – 2. Piotr Bartnicki, 4. Bartosz Walendzik, 5. Kacper Cecuła (55, 7. Kajetan Feliks), 6. Patryk Bojek (50, 3. Aleksander Wyganowski), 8. Patryk Prajsnar (50, 10. Bartosz Szywała), 9. Maciej Kucharski (41, 13. Fabian Mazur), 15. Oliwier Pławiński (41, 20. Kacper Berkowski), 16. Kacper Boratyński (55, 11. Gracjan Nicpoń), 17. Adam Hańćko, 18. Bartosz Okólski (50, 14. Philip Buchta).