AktualnościReprezentacja futsalu A

Drugie zwycięstwo futsalistów

05 / 01 / 14 Autor: PZPN

Nie bez problemów, ale jednak reprezentacja Polski w futsalu odniosła drugie zwycięstwo podczas towarzyskiego turnieju w Zielonej Górze. Dzisiaj podopieczni Andrei Bucciola wygrali z Norwegią 3:2 (2:0).

Polacy objęli prowadzenie w 1. minucie gry po strzale Michała Kubika. W 15. minucie gola zdobył Igor Sobalczyk, który tuż po przerwie podwyższył prowadzenie biało-czerwonych na 3:0. W ostatnich dziesięciu minutach meczu Norwegowie zdobyli dwie bramki, ale to Polacy po końcowym gwizdku mogli się cieszyć z drugiego turniejowego zwycięstwa.

W drugim dzisiejszym meczu Mołdawia pokonała Walię 3:2. Ostatnie mecze zostaną rozegrane we wtorek: o godz. 16.30 Norwegia - Walia, a 19 Polska - Mołdawia. To ostatnie spotkanie zadecyduje o zwycięstwie w całym turnieju.

Polska - Norwegia 3:2 (2:0)

Bramki: Kubik, Sobalczyk (dwie).