ReprezentacjeReprezentacja A AktualnościRaport medyczny ws. Piotra Zielińskiego, Karola Świderskiego i Pawła Bochniewicza Powrót

AktualnościReprezentacja A

Raport medyczny ws. Piotra Zielińskiego, Karola Świderskiego i Pawła Bochniewicza

 18 / 11 / 23 Autor: PZPN
Raport medyczny ws. Piotra Zielińskiego, Karola Świderskiego i Pawła Bochniewicza

Piotr Zieliński i Karol Świderski zmagają się z problemami zdrowotnymi, ale pozostaną na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Do klubu wróci natomiast Paweł Bochniewicz, który doznał urazu w trakcie spotkania z Czechami. Szczegółowy raport na temat biało-czerwonych przedstawił doktor kadry – Jacek Jaroszewski.


Piotr Zieliński

– Piotr w nocy poprzedzającej mecz z Czechami zmagał się z infekcją górnych dróg oddechowych. Z tego powodu nie był w stanie wystąpić w tym spotkaniu. Zostaje z nami na zgrupowaniu i aktualnie przechodzi leczenie.

Karol Świderski

– Karol w przerwie spotkania z Czechami źle się poczuł, co uniemożliwiło jego dalszą grę. Przeszedł już kompleksowe badania, które potwierdziły, że wszystko jest w porządku. W sobotę zapadła decyzja, że może wrócić do pełnego treningu i normalnie przygotowywać się do spotkania z Łotwą.

Paweł Bochniewicz

– Paweł ucierpiał w wyniku jednego ze starć w trakcie spotkania z Czechami. Ma objawy rwy kulszowej i przechodzi terapię, która ma mu pozwolić jak najszybciej wrócić do treningów. Leczenie będzie kontynuował w klubie.

Reprezentacja Polski 21 listopada o godzinie 20:45 zagra na PGE Narodowym mecz towarzyski z Łotwą.

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się
Wideo