ReprezentacjeReprezentacja A AktualnościRobert Lewandowski strzelił gole nr 100 i 101 w Bundeslidze! Powrót

Robert Lewandowski strzelił gole nr 100 i 101 w Bundeslidze!

26 / 09 / 15 Autor: PZPN

Robert Lewandowski strzelił gole numer 100 i 101 w Bundeslidze. Polak w 51. minucie pokonał bramkarza Mainz 05 i wyprowadził swój zespół na prowadzenie! Potem w 63. minucie podwyższył wynik na 2:0 Brawo "Lewy"! Gratulujemy!

Robert Lewandowski przeszedł dziś do historii Bundesligi. Kapitan reprezentacji Polski zdobył bramki nr 100 oraz 101 i poprowadził Bayern Monachium do wygranej z Mainz 05 w siódmej kolejki Bundesligi. Polski napastnik strzelił gole w 51. minucie oraz w 63. minucie spotkania, a Bayern wygrał ostatecznie 3:0. Ostatni tydzień dla polskiego zawodnika był naprawdę fantastyczny. Najpierw w tygodniu Polak trafił do siatki Wolfsburga pięć razy w ciągu 9 minut, a dziś przeciwko Mainz zdobył dwie bramki. Lewandowski ma już na koncie 10 goli w tegorocznej Bundeslidze!