ReprezentacjeReprezentacja A AktualnościRaport kadrowicza: Gole Szukały i Lewandowskiego Powrót

Raport kadrowicza: Gole Szukały i Lewandowskiego

04 / 10 / 14 Autor: PZPN

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu Monachium w meczu siódmej kolejki niemieckiej Bundesligi. Dla napastnika reprezentacji Polski był to trzeci i czwarty gol w sezonie, a jego drużyna wygrała 4:0 z Hannoverem 96. Lewandowski, podobnie jak napastnik drużyny gości, Artur Sobiech, rozegrał pełne 90 minut.. W niedzielę do siatki trafił zaś Łukasz Szukała.

Raport kadrowicza zawodników powołanych na mecze z Niemcami i Szkocją:

Bramkarze:

Artur Boruc (AFC BOURNEMOUTH) –  90 minut i żółta kartka w wygranym 2:1 meczu z Boltonem

Łukasz Fabiański (SWANSEA) – 90 minut w spotkaniu z Newcastle (2:2)

Wojciech Szczęsny (ARSENAL FC) – 90 minut w przegranym 0:2 meczu z Chelsea

Obrońcy:

Sebastian Boenisch (BAYER LEVERKUSEN) – z powodu kontuzji nie zagrał w meczu z Paderborn (2:2)

Thiago Cionek (MODENA) – 90 minut i żółta kartka w spotkaniu z Bari (1:1)

Kamil Glik (TORINO FC) – 90 minut z Napoli (1:2)

Artur Jędrzejczyk (FK KRASNODAR) – liga rosyjska nie grała w ten weekend

Paweł Olkowski (FC KOELN) – 90 minut z Eintrachtem Frankfurt (2:3)

Łukasz Piszczek (BORUSSIA DORTMUND) – 90 minut z Hamburgerem SV (0:1)

Łukasz Szukała (STEAUA BUKARESZT) – grał do 86. minuty i strzelił gola w wygranym 3:0 spotkaniu z Otelul

Jakub Wawrzyniak (AMKAR PERM) – liga rosyjska nie grała w ten weekend

Grzegorz Wojtkowiak (TSV 1860 MONACHIUM) – grał do 87. minuty w spotkaniu z Aalen (0:2)

Pomocnicy i napastnicy:

Kamil Grosicki (STADE RENNAIS) – 68. minut w wygranym 2:0 meczu z Lens

Tomasz Jodłowiec (LEGIA WARSZAWA) – od 46. minuty w przegranym 1:3 spotkaniu z Piastem Gliwice

Grzegorz Krychowiak (SEVILLA FC) – od 84. minuty w wygranym 4:1 spotkaniu z Deportivo La Coruna

Michał Kucharczyk (LEGIA WARSZAWA) – nie grał z Piastem Gliwice (1:3)

Robert Lewandowski (BAYERN MONACHIUM) – 90 minut i dwa gole w spotkaniu z Hannoverem (4:0)

Krzysztof Mączyński (GUIZHOU REHNE) – cały mecz z Hangzhou Greentown (1:0)

Sebastian Mila (ŚLĄSK WROCŁAW)  – 90 minut w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:2)

Arkadiusz Milik (AFC AJAX) – mecz z Zwolle (0:0) na ławce rezerwowych

Maciej Rybus (TEREK GROZNY) – liga rosyjska nie grała w ten weekend

Waldemar Sobota (CLUB BRUGGE) – na ławce rezerwowych w meczu ze St. Liege (0:3)

Filip Starzyński (RUCH CHORZÓW) – 90 minut w meczu z Górnikiem Zabrze (1:2)

Łukasz Teodorczyk (DYNAMO KIJÓW) – od 78. minuty w spotkaniu z Szachtarem Donieck (1:0)

Michał Żyro (LEGIA WARSZAWA) – od 46. minuty w przegranym 1:3 spotkaniu z Piastem Gliwice