FederacjaAktualnościKuchy King przypieczętował awans! Legia i Lech w IV rundzie eliminacji Ligi Europy Powrót

AktualnościFederacja

06 / 08 / 15 Autor: PZPN

W rewanżowym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy Legia Warszawa pokonała na własnym stadionie FK Kukësi 1:0 i awansowała do kolejnej fazy rozgrywek. Awans przypieczętował pomocnik reprezentacji Polski, Michał Kucharczyk, który strzelił gola w 47. minucie. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zostało przerwane w 52. minucie, a Albańczycy zostali ukarani walkowerem 0:3. W IV rundzie eliminacji Ligi Europy Lech Poznań zagra z Videotonem, natomiast Legia zmierzy się z Zorią Ługańsk.

Legia Warszawa – FK Kukësi 1:0 (0:0)

Bramka: Michał Kucharczyk 47

Legia: Dušan Kuciak – Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Igor Lewczuk, Tomasz Brzyski – Michał Żyro (45. Guilherme), Dominik Furman, Michał Pazdan (61. Rafał Makowski), Ondrej Duda, Michał Kucharczyk (68. Robert Bartczak) – Aleksandar Prijović.

Kukësi: Ervis Koçi – Rrahman Hallaçi, Gentian Muça, Renato Malota, Gledi Mici – Birungueta, Besar Musolli, Edon Hasani (50. Ndriqim Halili), Erick Flores, Jean Carioca (82. Ylli Shameti) – Felipe Moreira (90. Edison Qafa).

Żółte kartki: Bereszyński, Furman – Birungueta.

Sędziował: Tony Chapron (Francja).

Widzów: 13 000.

Mecze IV rundy eliminacji odbędą się 20 i 27 sierpnia. Losowanie rozpocznie się jutro w Nyonie o godzinie 13:00.