FederacjaAktualnościRemis Legii w pierwszym starciu o Ligę Mistrzów Powrót

AktualnościFederacja

Remis Legii w pierwszym starciu o Ligę Mistrzów

16 / 07 / 14 Autor: PZPN

Legia Warszawa zremisowała z irlandzkim Saint Patrick's Athletic 1:1 w pierwszym spotkaniu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski przegrywali po golu Christy Fagana z 38. minuty meczu. Honor "Legionistom" uratował Miroslav Radović, który wyrównał w 90. minucie spotkania. Rewanż odbędzie się 23 lipca o godzinie 20:45.

Legia Warszawa – St Patrick's Athletic FC 1:1 (0:1)

Bramki: Miroslav Radović 90 – Christy Fagan 38

Legia: Dušan Kuciak – Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Iñaki Astiz, Tomasz Brzyski – Michał Żyro, Tomasz Jodłowiec, Hélio Pinto (65, Ivica Vrdoljak), Miroslav Radović, Jakub Kosecki (77, Ondrej Duda) – Orlando Sá (16, Marek Saganowski).

St Patrick's: Brendan Clarke – Ger O'Brien, Ken Oman, Kenny Browne, Ian Bermingham – Conan Byrne, Keith Fahey, Greg Bolger, Killian Brennan (76, James Chambers), Chris Forrester (49, Mark Quigley) – Christy Fagan (85, Lee Lynch).

Żółte kartki: Duda – Clarke, Oman.

Sędziował: Ionuț Marius Avram (Rumunia).