Aktualnościstrona 3

U-19: Dramatyczny mecz i zwycięstwo Polski z Maltą na ME
06 / 07 / 23

W drugim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy do lat 19 reprezentacja Polski wygrała z Maltą 2:0. W niedzielę mecz z Włochami, którego stawką będzie awans do półfinału.

U-19: Porażka Polaków z Portugalią na inaugurację mistrzostw Europy
03 / 07 / 23

W pierwszym meczu rozgrywanych na Malcie mistrzostw Europy do lat 19 reprezentacja Polski przegrała z Portugalią 0:2.

Dodatkowe powołania na zgrupowanie w Opalenicy
20 / 06 / 23

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 19 Marcin Brosz powołał dodatkowo dwóch zawodników na grupowanie w Opalenicy.

U-19: Powołania na zgrupowanie w Opalenicy
02 / 06 / 23

Trener Marcin Brosz powołał 25 zawodników na zgrupowanie kadry, która przygotowuje się do mistrzostw Europy do lat 19. W Opalenicy młodzi piłkarze spędzą pięć dni (19–23 czerwca). 3 lipca reprezentacja do lat 19 rozpocznie walkę w mistrzostwach Europy. Rywalami biało–czerwonych będą Portugalia, Malta i Włochy.

U-19: Emocje w ostatnim meczu! Remis Polski z Serbią i awans na mistrzostwa Europy!
28 / 03 / 23

Mnóstwo emocji dostarczyło ostatnie spotkanie reprezentacji Polski do lat 19 w spotkaniu z Serbią. Biało-czerwoni przegrywali po pierwszej połowie, a po zmianie stron rywale, mimo że grali w osłabieniu, zdobyli kolejne trafienie. Gdy wydawało się, że awans jest już poza zasięgiem –  polskiej drużynie udało się zdobyć bramkę kontaktową po samobójczym trafieniu przeciwnika. Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu do remisu doprowadził Wiktor Matyjewicz. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2 i taki wynik dał pierwsze miejsce w grupie naszej drużynie, która zapewniła sobie udział w mistrzostwach Europy!

U-19: Zwycięstwo biało-czerwonych z Łotwą
25 / 03 / 23

W drugim spotkaniu eliminacji do mistrzostw Europy reprezentacja Polski do lat 19 pod wodzą szkoleniowca Marcina Brosza pokonała Łotwę 3:0. Trafienia dla biało-czerwonych padły po zmianie stron – wynik spotkania otworzył Kacper Urbański, który później podwyższył rezultat, a wynik w końcówce ustalił Tomasz Pieńko. W ostatnim meczu Polacy zmierzą się z Serbia w Rącznej.