Sekcja monitoringu i rozwoju młodych polskich piłkarzy za granicą

Sekcja ta została utworzona w celu wyszukiwania, monitorowania rozwoju i sprawdzania występujących w klubach krajowych oraz zagranicznych potencjalnych kandydatów do gry w reprezentacjach Polski w różnych kategorii wiekowych.

Prosimy o pomoc i współpracę Polaków mieszkających za granicą i posiadających informacje o młodych, uzdolnionych zawodnikach polskiego pochodzenia.

W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt z naszymi koordynatorami:

KrajDane kontaktowe
Polska - WarszawaMaciej Chorążyk – główny koordynator
tel: 501770074
e-mail: maciej.chorazyk@pzpn.pl
NiemcyTomasz Rybicki
tel: 0049(0)2333608132, 0049(0)15737577861
e-mail: rybicki.tomasz@t-online.de; tomasz.rybicki@pzpn.pl
Belgia, HolandiaZainteresowanych prosimy o kontakt z Maciejem Chorążykiem
SkandynawiaPontus Maltborg – Sztokholm (język polski, szwedzki, angielski)
tel: 0046739808186
e-mail: maltborg@yahoo.com
Anglia

Piotr Sadowski – Londyn
(język polski, angielski)
tel: 00447845138878
e-mail: piotr.sadowski@fifama.org; piotr.sadowski@pzpn.pl

Daniel Denisiuk – Manchester
tel: 01618795381, 07411954409
 e-mail: daniel@deniscup.co.uk; daniel.denisiuk@pzpn.pl

Irlandia - SzkocjaDariusz Siedlarski – Irlandia
 (język polski, angielski)
tel: 00442086430800, 447973918813
e-mail: d.siedlarski@op.pl
Rafał Pisarzak – Carlisle (Szkocja)
 (język polski, angielski)
tel: 00447821989904
e-mail: rpisarzak@wp.pl; rafal.pisarzak@pzpn.pl
Argentyna / UrugwajDavid Oczkowski – Buenos Aires
(język hiszpański)
tel: 005411955614451
e-mail: david.oczkowski@yahoo.com.ar
Francja

Gerald Imiołek – Metz
(język polski, francuski, angielski)
tel. francuski: 0033672338684, 0048512726021
e-mail: gerald.imiolek@yahoo.fr

USA

Mirosław Krupa – Chicago, Miami
(język polski, angielski)
tel: 00177739886916
e-mail: mirekkrupa@yahoo.com

Piotr Micuła – Chicago (język polski, angielski)
tel: 0017735013859
e-mail: bpts1908@gmail.com

KanadaEdward Panas – Edmonton
(język polski, angielski)
tel: 0017807224349
e-mail: panasedward@gmail.com; edward.panas@pzpn.pl
BrazyliaPaweł Gunia
(język polski, angielski, portugalski, hiszpański)
tel: 00551991849422
e-mail: pg@bravo-bravo-smm.com

 

Regulamin Newslettera
pobieranie strony...
Newsletter - zapisz się!
regulamin
Zapisz się