FederacjaKariera w piłceOferta pracy w PZPN / Kierownik reprezentacji Polski  Powrót

Kariera w piłcePrzetargi

Oferta pracy w PZPN / Kierownik reprezentacji Polski

 27 / 04 / 22 Autor: PZPN

Piłka Nożna to Twoja pasja? Marzysz o przeżyciu przygody w sporcie?. Chciałbyś być częścią reprezentacji narodowej w piłce nożnej? Lubisz dynamiczną pracę i podróże? Polski Związek Piłki Nożnej nawiąże współpracę z osobami chętnymi do objęcia stanowiska Kierownika Reprezentacji Polski w piłce nożnej (reprezentacje młodzieżowe męskie i kobiece, reprezentacje futsalu), na zasadzie współpracy okresowej.

Rodzaj umowy: umowa zlecenie (os. fizyczna, os. prawna)

Wymiar czasu pracy: ok. 60 dni pracy w ciągu roku (dla jednej reprezentacji). Długość zgrupowania: od 3 dni do 12 dni.

Wymagania:

– Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2 lub wyższy)
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (w sektorze sportu bądź turystyki)
– Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Power Point, Excel, Outlook)
– Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
– Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
– Dobre umiejętności organizacyjne
– Wysokie umiejętności komunikacyjne
– Gotowość do częstych podróży służbowych

Zakres obowiązków:

Do obowiązków Kierownika należy m. in. składanie zapotrzebowania na sprzęt sportowy, kontakt z zawodnikami oraz rozliczanie ich podróży na i/z zgrupowań reprezentacji, koordynowanie realizacji planu zgrupowania, sprawy hotelowe, przygotowanie sprzętu meczowego, szatni, protokołów meczowych, rozliczenie dokumentów finansowych dot. wyjazdu (faktur, zwrot kosztów podróży, zaliczki, etc.) oraz sprzętu sportowego.

Kontakt:

Aplikacje zawierające CV i opis lub prezentację zrealizowanych projektów prosimy przesłać drogą mailową na adres rekrutacja@pzpn.pl, w tytule maila wpisując „Kierownik Reprezentacji Narodowej”.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Piłki Nożnej podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, oraz przechowywania dokumentów aplikacyjnych w okresie obecnej oraz dla potrzeb przyszłych prowadzonych przez PZPN rekrutacji”.

KLAUZULA INFORMACYJNA ART. 13 RODO

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) z siedzibą przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7, 02-366 Warszawa. Ponadto, informujemy, że:

1) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PZPN w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.

2) W sprawach związanych z ochroną danych osobowych przysługuje Pani/Panu kontakt z inspektorem ochrony danych (IOD) pod adresem e-mail: daneosobowe@pzpn.pl oraz korespondencyjnie ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 7, 02-366 Warszawa.

3) Pani/Pana dane osobowe aplikacyjne będą przetwarzane do momentu zatrudnienia lub w ciągu dwunastu (12) miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji dla potrzeb związanych z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez PZPN na podstawie wyrażonej zgody art. 6 ust. 1 RODO.

4) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać powierzone do przetwarzania podmiotom i osobom wspierającym PZPN w przeprowadzeniu oraz rozstrzygnięciu procesu rekrutacji, w tym poprzez systemy informatyczne dedykowane do kontaktu, naboru oraz przechowywania dokumentów aplikacyjnych kandydata/ki.

5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych na podstawie art. 15 RODO, prawo do ich sprostowania na podstawie art. 16 RODO, prawo do usunięcia, danych na podstawie art. 17 RODO za wyjątkiem przewidzianym ust. 3 lit. b, c, d, e tego przepisu, na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, art. 20 prawo do przenoszenia swoich danych, na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, za wyjątkiem zgromadzonych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wcześniej wyrażonej zgody.

6) Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie określonym przez ustawę Kodeks Pracy oraz przepisy wykonawcze jest wymagane celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a ich niepodanie będzie skutkować niemożnością wzięcia udziału w tym procesie, a także innych przeprowadzanych w przyszłości przez PZPN.

8) W przypadku wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych po zakończeniu procesu rekrutacji nastąpi usunięcie Pani/Pana danych zebranych dla potrzeb prowadzonych rekrutacji. Usunięcie zgromadzonej dokumentacji w wersji papierowej oraz z naszych systemów informatycznych nastąpi w ciągu 14 dni od momentu odwołania zgody dla PZPN na ich przetwarzanie w celach rekrutacyjnych.

9) Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.